€ 29,90
incl. BTW, plus verzending
€ 29,90 / 100ml
€ 29,90
incl. BTW, plus verzending
€ 29,90 / 100ml
Reinigingsmelk
Grondig reinigen is essentieel om je huid ongehinderd waardevolle voedingsstoffen en werkstoffen te laten opnemen. Onze Reinigingsmelk verzorgt je huid al zachtjes en verwijdert vuil en make-up effectief van je huid zonder deze uit te drogen. De combinatie van betaïne, biologische aloë vera, biologische abrikozenpitolie en biologische amandelolie zorgt ervoor dat je huid gevoed aanvoelt..
Toepassing: Masseer 3-5 pompjes van de Reinigingsmelk in je droge gezichtshuid en spoel daarna grondig af met water
€ 29,90
incl. BTW, plus verzending
€ 29,90 / 100ml
€ 29,90
incl. BTW, plus verzending
€ 29,90 / 100ml
PHA Gezichtstoner
Onze PHA Gezichtstoner verheldert en vernieuwt de huid op milde wijze. Het verwijdert droge huidschilfers en werkt als een milde peeling voor elke dag, terwijl je huid een gezonde glow krijgt. PHA verbetert de vochtopname en versterkt de beschermende barrière van de huid. Betaine kalmeert irritatie en beschermt de huid tegen uitdroging. Bramenbladextract remt de afbraak van collageen en houdt de huidelasticiteit in stand.
Toepassing: Spray 3-5 keer direct op de gereinigde huid of in je handpalmen en verdeel zachtjes over het gezicht. Vermijd het gebied rond de ogen en laat de toner even intrekken voordat je andere producten gebruikt.
€ 42,90
incl. BTW, plus verzending
€ 42,90
incl. BTW, plus verzending
Retinal Sensitef Serum
Ons Retinal Sensitef Serum werkt als een optimaal Well-Aging product. Het vermindert effectief lijntjes en rimpels en verbetert de huidstructuur. Retinal is bijzonder effectief omdat het slechts één omzettingsstap nodig heeft om retinoïnezuur in de huid te bereiken. Het bouwt de collageenstructuur op en verfijnt zichtbaar de algehele uitstraling van de huid, terwijl de liposomale inkapseling de retinal diep in de huid transporteert, zodat het actieve ingrediënt nog effectiever en zachter kan worden opgenomen. Gebruik Retinal niet als je zwanger bent of borstvoeding geeft.
Toepassing: Breng 's avonds na het reinigen 2-3 druppels Retinal Sensitief Serum aan op gezicht, hals en decolleté en masseer zachtjes in.
€ 39,90
incl. BTW, plus verzending
€ 39,90
incl. BTW, plus verzending
Retinal Crème
Onze Retinal Crème regenereert je huid, vermindert fijne lijntjes en biedt een evenwichtige verzorging met antioxidant resveratrol en voedende biologische arganolie. Met een concentratie van 0,05% is het de ideale introductie tot een effectieve en compatibele verzorging met vitamine A. Dankzij de gemiddelde rijkheid wordt het snel opgenomen en laat het een aangenaam licht beschermend laagje achter - voor een egale teint.
Toepassing: Breng 's avonds na je serum 2-3 pompjes Retinal Crème aan op gezicht, hals en decolleté en masseer zachtjes in.
LET OP
Omdat Retinal slechts één omzettingsstap nodig heeft om de actieve vorm te bereiken, moet je je huid eerst laten wennen aan het actieve ingrediënt en de crème slechts 1-2 avonden per week gebruiken en de frequentie van aanbrengen langzaam opvoeren over een periode van 2 maanden totdat je het serum toevoegt. Als je huid al gewend is aan retinal of meer geconcentreerde retinol, kun je de producten om de avond gaan gebruiken.
Je huidverzorgingsset voor de rijpe huid voorziet je huid van doelgerichte regenererende actieve ingrediënten en vermindert effectief lijntjes en rimpels en verfijnt de textuur. De veroudering van je huid is een volledig natuurlijk proces. Met deze huidverzorgingsroutine kun je je huid het doelgerichte effect geven dat ze nodig heeft om zich langer mooi te voelen. Omdat retinal maar één omzettingsstap nodig heeft om de actieve vorm te bereiken, moet je je huid eerst laten wennen aan het actieve ingrediënt. De crème en het serum mogen daarom alleen samen worden gebruikt na de gewenningsfase en zijn alleen geschikt in combinatie voor ervaren actieve ingrediënten professionals.
DIT ZEGGEN KLANTEN OVER ONZE VERZORGINGSROUTINE VOOR DE RIJPE HUID
„Alles wat je nodig hebt”
Geweldige combinatie van verschillende verzorgingsproducten, zodat je goed kunt variëren. Rijpe huid of niet, ik denk dat deze serie ook jongere mensen aanspreekt. Mijn eerste ervaring met de Junglück producten heeft me meteen overtuigd.
BRIGITTE
„Echt geweldige producten!“
Ik gebruik de verzorgingsset voor de rijpere huid al een tijdje. Ik ben helemaal enthousiast... ik heb geen gezwollen ogen meer, geen kleine puistjes en geen roodheid meer! Ik heb al zoveel dingen geprobeerd ...had alleen problemen met intoleranties...dat is nu allemaal voorbij!!!
ERIKA M.
“Puur enthousiasme”
Ik verbeeld het me niet, want de mensen om me heen complimenteren me ook voor mijn frisse uitstraling! Het toepassen van de routine is mijn kleine me-time geworden.
IKEN